Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 191/180

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh 3b 3wf 3fm P M cl sq1 sk 4b 5b mb
1 Adrian Alankiewicz Alankiewicz Poznań Poland
2 Hubert Badocha Warszawa Poland
3 Jakub Bartos Piekoszów Poland
4 Krzysztof Bober Łódź Poland
5 Michał Bogdan Opacz Poland
6 Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
7 Szymon Brzana Lasowice Wielkie Poland
8 Ignacy Buczek Krzyszkowice Poland
9 Witali Bułatow Kraków Poland
10 Filip Buława Gliwice Poland
11 Tomasz Burliga Niepołomice Poland
12 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
13 Clément Cherblanc Chambéry France
14 Daniel Chudecki Chudecki Warszawa Poland
15 Błażej Cichy Rybnik Poland
16 Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
17 Jan Czałbowski Warszawa Poland
18 Maciej Czapiewski Brusy Poland
19 Adam Czech Warszawa Poland
20 Dominik Czechowski Kielce Poland
21 Marek Dąbrowski Warszawa Poland
22 Stanisław Dąbrowski Warszawa Poland
23 Damian Deryniowski Krzeszowice Poland
24 Michał Dębski Kraków Poland
25 Adrian Dębski Milewo Poland
26 Kacper Donecki Żarki Poland
27 Mikołaj Dorosiński Oława Poland
28 Radosław Drozdowicz Kraków Poland
29 Marcin Dwornik Bulowice Poland
30 Franciszek Fidos Łódź Poland
31 Hubert Firek Seroczyn Poland
32 Mateusz Fydrych Świerklany Poland
33 Bartłomiej Gałczyk Krzeszowice Poland
34 Piotr Gałczyk Krzeszowice Poland
35 Kacper Gałczyk Krzeszowice Poland
36 Maciej Gałczyk Krzeszowice Poland
37 Mateusz Gąsiorkiewicz Budzynek Poland
38 Mateusz Gil Lublin Poland
39 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
40 Bartłomiej Gołda Święcice Poland
41 Michał Górny Kraków Poland
42 Dominik Górny Kraków Poland
43 Michał Halczuk Lublin Poland
44 Hubert Hanusiak Naprawa Poland
45 Wojciech Inglot Liszki Poland
46 Kacper Jach Będzin Poland
47 Adam Jagła Ogrodzieniec/Podzamcze Poland
48 Kalina Jakubowska Jakubowska Gdańsk Poland
49 Marcin Jakubowski Gdańsk Poland
50 Andrzej Jamrozik Jordanów Poland
51 Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
52 Oliwia Jaworska Nowa Słupia Poland
53 Filip Jurczak Tarnów Poland
54 Artur Justyński Kraków Poland
55 Bartek Kaczorowski Kraków Poland
56 Przemysław Kaleta Warszawa Poland
57 Agnieszka Kamińska Wysoka Poland
58 Maciej Kawiński Warszawa Poland
59 Jakub Kipa Mielec Poland
60 Bartosz Klupa Bochnia Poland
61 Lilianna Klupa Bochnia Poland
62 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
63 Dawid Kmak Koniuszowa Poland
64 Wojciech Knott Kraków Poland
65 Tymon Kolasiński Poznań Poland
66 Jan Kołaczyk Warszawa Poland
67 Witold Kordos Kozy Poland
68 Szymon Kornatowski Katowice Poland
69 Sergiusz Kornatowski Katowice Poland
70 Mateusz Kotwica Rzeszów Poland
71 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
72 Paweł Kowol Gliwice Poland
73 Piotr Kózka Pszczyna Poland
74 Michał Krasowski Radom Poland
75 Artur Kristof Katowice Poland
76 Bartłomiej Krokos Kraków Poland
77 Mateusz Król Katowice Poland
78 Jakub Kubiak Gryfice Poland
79 Bruno Kurdybowicz Kraków Poland
80 Andrzej Kwiatkowski Wojciechów Poland
81 Filip Kwiatkowski Bielsko-Biała Poland
82 Mateusz Laskus Górki Poland
83 Piotr Lesiński Pruszków Poland
84 Paweł Lewicki Kraków Poland
85 Adam Lisik Kraków Poland
86 Maciej Lyer Kraków Poland
87 Szymon Łukasiewicz Makowiec Poland
88 Marcin Łukasik Porąbka Poland
89 Rafał Łysio Wrocław Poland
90 Adam Łyskawa Miłosłąw Poland
91 Maksymilian Majcher Kraków Poland
92 Marek Majerik Rajec Slovakia
93 Szymon Malinowski Katowice Poland
94 Michał Marszałek Brzyczyna Poland
95 Szymon Mazur Pyskowice Poland
96 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Poland
97 Filip Miazek Poznań Poland
98 Kamil Michalak Sieradz Poland
99 Patrycja Michalska Mrągowo Poland
100 Michał Mielniczek Bielawa Poland
101 Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
102 Patryk Milewczyk Gdynia Poland
103 Michał Mlostek Zagacie Poland
104 Hippolyte Moreau Bordeaux (France) / Brno France
105 Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
106 Piotr Niedzielski Lublin Poland
107 Tomasz Niezgoda Kraków Poland
108 Małgorzata Nowagiel Olsztyn Poland
109 Dawid Nowak Rejowiec Poland
110 Marcel Nycz Pszczyna Poland
111 Bartłomiej Olechno Ciechanów Poland
112 Piotr Olszewski Warszawa Poland
113 Michał Orylski Bielawa Poland
114 Igor Ośmiałowski aav Poland
115 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
116 Paweł Ożóg Kraków Poland
117 Magdalena Pabisz Jasło Poland
118 Emil Pawelczyk Zaostrów Poland
119 Adrian Permus Łazany Poland
120 Przemysław Piątek Kraśnik Poland
121 Michal Pleskowicz Ketrzyn Poland
122 Piotr Pojda Kraków Poland
123 Adam Polkowski Gdańsk Poland
124 Marcin Popławski Puszczykowo Poland
125 Bartłomiej Profic Sułkowice Poland
126 Kamil Przybylski Poznań Poland
127 Gabriel Pszonak Przemyśl Poland
128 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
129 Nikodem Rudy Zagórz Poland
130 Maciej Rybiński Ostrowiec Świętokrzyski Poland
131 Artur Rzegost Kraków Poland
132 Michał Rzewuski Nowe Gulczewo Poland
133 Daniel Samoszyn Tychy Poland
134 Denis Saniga Ružomberok Slovakia
135 Andrzej Sasak Kunów Poland
136 Jakub Seiffert Katowice Poland
137 Ernest Seroczyński Skierniewice Poland
138 Michał Sikora Dąbrowa Szlachecka Poland
139 Przemek Sioła Czubrowice Poland
140 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
141 Bartosz Skuła Lgota Górna Poland
142 Wiktor Smaga Smaga Kraków Poland
143 Wiktor Smorąg Jędrzejów Poland
144 Mateusz Solnica Stare Opole Poland
145 Witold Sołtysik Bielsko-Biała Poland
146 Kacper Stacha Sarnów Poland
147 Marcin Stachura Gdańsk Poland
148 Jakub Stanisławski Tychy Poland
149 Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
150 Damian Szczyry Rejowiec Poland
151 Kacper Szeląg Świdnik Poland
152 Daniel Szot Grodzisk Mazowiecki Poland
153 Paweł Szpor kraków Poland
154 Mateusz Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
155 Grzegorz Szumigaj Świdnik Poland
156 Tomáš Szyszkowicz Karviná Czech+Republic
157 Mateusz Śmiatacz Częstochowa Poland
158 Krystian Święch LUBIN Poland
159 Mateusz Teśluk Teśluk Bielsko-Biała Poland
160 Oliwier Tkaczyk Radwanice Poland
161 Piotr Tokarski Lublin Poland
162 Dominik Tomczyk Bielsko-Biała Poland
163 Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
164 Piotr Trząski Sosnowiec Poland
165 Jacek Urban Tarnów Poland
166 Adrian Walkowiak Bierzglinek Poland
167 Tomasz Waryszak Świdnik Poland
168 Rafał Waryszak Świdnik Poland
169 Wojciech Weremczuk Werbkowice Poland
170 Karolina Wiącek Gdańsk Poland
171 Kacper Wilamowski Poznań Poland
172 Igor Wiśniewski Warszawa Poland
173 Wojciech Włodarczyk Włodarczyk Płock Poland
174 Paweł Włoszek Katowice Poland
175 Paweł Wojciechowski Wrocław Poland
176 Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
177 Michał Wojcieszek Głowno Poland
178 Mateusz Wojnowski Knurów Poland
179 Michał Woźniak Włoszczowa Poland
180 Kacper Wójcik Smroków Poland
181 Marcin Zabiegaj Kraków Poland
182 Jakub Zaczkowski Dąbrowa Górnicza Poland
183 Ignacy Zagajewski Warszawa Poland
184 Wojciech Zagdan Kielce Poland
185 Amelia Zakrzewska Bezrzecze Poland
186 Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
187 Ernest Zakrzewski Bezrzecze Poland
188 Krystian Załuski Lubaczów Poland
189 Mateusz Zieliński Warszawa Poland
190 Jan Zych Kraków Poland
191 Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
Σ: 156 184 141 119 58 48 120 57 29 57 138 90 52 57 114 14 11 28

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Hunor Mogyorósi Szentendre Hungary
2 Mateusz Gąsiorkiewicz Budzynek Poland
3 Antoni Rumowski Świdnik Poland
4 Dominik Kasprzak Szczecin Poland
5 Daniel Jamrużka Stare Miasto Poland
6 Patryk Zawieja Bydgoszcz Poland
7 Szymon Walczak Bydgoszcz Poland
8 Maciej Figuła Czernichów Poland
9 Konrad Przetacznik Grybów Poland
10 Paweł Kamiński Brodnica Poland
11 Kacper Rafalski Szpetal Górny Poland
12 Adrian Wojtal Zator Poland
13 Jakub Pomykała Włodzimierzów Poland
14 Paweł Fedyk Ruda Śląska Poland
15 Adrian Wojtal Zator Poland
16 Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
17 Mateusz Rak Sandomierz Poland
18 Paweł Cius Kraków Poland
19 Wojciech Łukasik Łążek Garncarski Poland